ČSAP

Česká společnost pro analytickou psychologii

Absolventi a členové ČSAP

Seznam všech výcvikových analytiků a supervizorů ČSAP a IAAP naleznete v sekci kontakty.

Absolventi výcviku ČSAP

Absolventi, kteří souhlasili s uvedením na webu. Tučně jsou uvedeni členové ČSAP.

Jméno

Kontakt

Balaštík Drahomír, PhDr. drahomir.balastik@fnusa.cz | 776559329 | FN u sv.Anny v Brně, Pekařská 53, Brno, 656 91
Běťák Ludvík, PhDr. ludvik.betak@seznam.cz
Biolková Monika, Mgr. a.monik@seznam.cz | 776 071 761
Bourdais (Kašpárková) Martina , Mgr. martina.kasparkova@seznam.cz | 775611617
Brožová Maria, Mgr. maria.brozova@gmail.com
Bryjová Jana, PhDr. jana.bryjova@gmail.com | 00421 905 212 388 | Psychologická ambulancia, J. Curie 730/5 , 058 01 Poprad, SR
Bucková Jolana, Mgr. jolana.buckova@gmx.net | 773 624 829
Cacková Hana, Mgr. et PhDr. Ambulance poliklinika Bílý dům, Brno-střed, tel. 533302324
Čechová Dominika, M.A. dominika@counseling.cz | 602 735 215 | www.counseling.cz
Černý Jiří, Mgr. www.psychoterapeutjiricerny.cz
Dobiášová Dana, PhDr. dana.dobiasova@centrum.cz | 731 171 454 | www.psy-dobiasova.cz
Hapalová Michaela, PhDr. aelina@seznam.cz
Hoigr Vít, Mgr. vit.hoigr@gmail.com | 730 903 285 | www.vithoigr.cz
Holcner Tomáš, Mgr. www.psycholog-holcner.cz | tomholcner@centrum.cz | 603 434 013 | Čáslavská 9, Praha 3
Holub Martin, MUDr. martin.holub73@gmail.com | 277009990
Holubová Martina, MUDr. holubova.martina@seznam.cz | Křemencova 178/10, Praha 1
Horňáková Zuzana, Mgr. tempreanima@gmail.com | 00421 918 455 775 | tempreanima.sk | Holubyho 35, Pezinok, SR
Hršelová Libuše, Mgr. liba.hrselova@gmail.com
Chodúr Tomáš tomi.chodur@gmail.com
Kavenská Veronika , PhDr. PhD  
Knob Miloš, Mgr. milos.knob@seznam.cz | 774 991 351 | Řeznická 20, Praha 1
Kočová Hana, Mgr. hana.kocova@temenos.cz | 608 766 731 | Na Florenci 9, Praha 1
Kohoutová Zuzana, Mgr. zuzana.kohoutova11@gmail.com | 739 021 769
Patočka Petr, Mgr. petrpatocka@centrum.cz
Skála Martin, Mgr. martin.skala@psychopompos.cz | www.psychopompos.cz
Straka Vladimír, Mgr. Straka.Vladimir@seznam.cz
Svobodová Andrea, MUDr.  
Šikl Jan, PhDr., PhD  
Široký Ervin, Mgr., PhD psychologická a psychoterapeutická ordinace, Kounicova 26 Brno 611 35 | esiroky@seznam.cz |
tel.: 725745105  (pouze v pěti minutách před každou celou hodinou)
Škodová Jitka, PhDr.  
Šnajdrová (Štorková) Lenka, Mgr.  
Vašková Jana, PhDr. jana.vaskova@centrum.cz
Vejrosta Petr, PhDr. sovavejr@seznam.cz | ambulance klinické psychologie a psychoterapie Rožnov p.R. a Valašské Meziříčí
Vencálková Kateřina, Mgr.  
Zach Pavel, Mgr. zach.pavel@centrum.cz
Zezulka Karel, PhDr. karel.zezulka@seznam.cz

Absolventkami působícími na Slovensku jsou výše zmíněné kolegyně

Bryjová Jana, PhDr.

Horňáková Zuzana, Mgr.

Členové, frekventanti výcviku ČSAP

Frekventanti, kteří souhlasili s uvedením na webu.

Jméno

Kontakt

Barochová Nikolbarochova.nikol@gmail.com
Biolková Monikaa.monik@seznam.cz
Cieslarová Dana 
Čechová Danagrifoland@seznam.cz
Černá Klára, Mgr. et Mgr.klaro.cerna@gmail.com
Černá Michaela, Mgr.misha.cerna@gmail.com | 775090604 | Psychoterapeutické centrum Řipská, Řipská 15, Praha 3
Darebníková Ivonaivona.darebnikova@gmail.com
Dedeciová Iva, PhDr.Iva.dedeciova@gmail.com
Dodeková Luciax 
Doksanská Ivana, Mgr.i.doksanska@seznam.cz
Dudešková Eva, PhDr.606342100 | Klin. psycholog, Osvobození 1388, Otrokovice,
Dvořáková Eliškadvorakel@centrum.cz | 776 818 056
Fabinová Petrapetrafabinova@seznam.cz | http://rajhrad.charita.cz/dum-lecby-bolesti-s-hospicem-sv-josefa1/
Fejtová Barbora, Mgr.b.syptakova@gmail.com
Flaška Karelkarelflaska@gmail.com | www.karelflaska.com | +420 727 986 274
Fremundová Petra, MUDr.Ambulance neurologie a psychiatrie, Ústavní 91, Praha 8, tel. 284016429
Fürbecková Petra petraf@live.com
Gondeková Renatarenata.gondekova@seznam.cz | 602 254 315
Gregor Dušan, Mgr.psycholog.gregor@gmail.com | www.psycholog-praha.pro
Hacklová Renata, PhDr.renata.hacklova@volny.cz
Hányšová Jitka, Mgr.jitkahanysova@seznam.cz
Herčík Josef 
Hlavička Karel, Mgr.k.hlavicka@seznam.cz
Hlavsa Michal, Mgr.michalhlavsa@email.cz
Hobzová Hana, Mgr.hanahobzova@gmail.com
Hodina Miroslavhodinamirek@seznam.cz | 602 699 347
Hodycová Tereza, MUDr.terezahodycova@gmail.com
Holubová Dana, MUDr.kuldik@post.cz | 608 07 06 39 | Praha, Vyšehradská 49 || Nebo také Dejvické psychoterapeutiké centrum
Horažďovský Michal, Mgr.mihora@gmail.com | 777117939
Hrabal Martin 
Hrmo Jakubhrmo.jakub@gmail.com
Huňková Riedlová Monika, PhDr.monikariedlova@seznam.cz
Jaššová Katarína, MUDr.katarinajasso@gmail.com
Ježková Janajaj@noise.cz | 604262381
Kalous Martinmart.kalous@gmail.com
Kašparová Petra, Mgr.petra.kasparova@gmail.com | 775 095 077
Kavková Evaeva.kavkova@post.cz
Kleinová Štefániastevkakleinova@gmail.com
Knoppová, Jolanajknoppova@email.cz
Kočišková, Jana Mgr. Ph.D.janakociskova@seznam.cz
Kohoutek, Tomáš Mgr.kohoutek.t@gmail.com
Kolcunová Valériavaleria.kolcunova@gmail.com | 725 362 249
Kozák, Jakubkotoloc@gmail.com | 604458746
Krulová Tatianakrulova@terapeutika.cz
Křesadlová Václavka, MgA. Ph.Dvaclavkaka@seznam.cz | 737 150 090 | www.seberozvijeni.cz
Kučera Jankucera66@seznam.cz | +420732487769
Langer Lukášlukas@lukaslanger.com | www.lukaslanger.com
Lisý Jiříjiri.lisy@seznam.cz
Lojková Jana, Ph.D.jana.lojkova@icloud.com | 730 842 154
Malušková Martamarta.maluskova@seznam.cz | ambulance klinické psychologie Nové Město na Moravě
Marciniak Rafał, Mgr. PhDrafal.marciniak@centrum.cz | www.brnopsychoterapie.cz
Marešová Magda,Mgr. Ph.D 
Milíčová Monika, MUDr.monika.milicova@gmail.com
Motlová Lenka, PhDr PhDlena.motlova@gmail.com
Mládková Terezamladkova.tereza@gmail.com
Náplavová Lenkanaplavova.le@gmail.com
Nekvapilová Evainfo@evanekvapilova.cz | 723488293 | www.evanekvapilova.cz
Neubertová NikeNeubertova.Nike@seznam.cz
Neuwirthová Anna, Mgr. PhD. 
Němček Jakubjakub.nemcek@gmail.com
Novák Ondřej, Mgr.ondrej.novak10@gmail.com
Nývltová Linda, Mgr., ,lindaruzi@gmail.com | 734 545 808
Pacvoň Michal, Mgr.michal.pacvon@individuace.cz | 608108215
Pešek David, Mgr.pesek@sananim.cz | 773511553 | specializace závislosti
Karásková Veronikawww.psychologkaraskova.cz | veronikakaraskova@post.cz | 731 000 569
Popová Petra, Mgr.petrapopova1@gmail.com |
Přibyl David 
Purkrtová Zitapurkrtova@gmail.com
Rafailov Boris, Mgr. Ph.D.boris@rafailov.cz | 725 595 183 | www.rafailov.cz
Řezníček Jakubjakurez@gmail.cz | 739451413
Richterová Dana, Mgr.Richterova.Dana@seznam.cz
Růžičková Lindalindaruzi@gmail.com
Řehanová Monika, Mgr. 
Sejkaničová Monikamonika.sejkanicova@seznam.cz
Scheansová Andrea, Mgr. Ph.D.andreascheans@hotmail.com | 603 820 036 | www.andreascheansova.cz
Skřivanová Kateřina, Ph.D.katerina.skrivanova@gmail.com | klinický psycholog, odd. KP FN Brno
Sobotková Šimonová Věrasimonova.vera@seznam.cz | 607 658 753
Steinhäusel Alan a.steinhausel@pnj.cz
Šmerda Hynekhynek.s@seznam.cz
Šmotek Michal, PhDr.michalsmotek@gmail.com
Špirková Naďeždanadaspirkova@seznam.cz
Šouba Petr, Mgr.PetrSouba@seznam.cz | 604 568 676 | www.doprav-psy.cz
Šumbera Ivo, PhDr. 
Teichman Daviddavid.teichman@email.cz
Tůma Pavel, Mgr.psycholog.lanskroun@seznam.cz | +420 737 38 48 36 | www.psycholog-lanskroun.cz
Uhrová Jana 
Váňová Klára, Mgr.Klara.Vanova@centrum.cz
Vojtík Martin, MUDr.martinvojtik@volny.cz
Voráčková Veronikavorackovav@gmail.cz
Willantová Petra 
Wittmann Edmund, Mgr.info@terapo-olomouc.cz | www.terapo-olomouc.cz
Zachovalová Nikolbarochova.nikol@gmail.com
Zachovalý Miroslav, Mgr.mirek.zachovaly@post.cz
Ženatá Tereza T.Zenata@gmail.com