Ursula Wirtz - Přednáška - Trauma a transformace vědomí

Vážení kolegové a kolegyně,

dovolujeme si Vás pozvat na veřejnou přednášku 10.10. v Brně

 

Ursula Wirtz

Přednáška | Trauma a transformace vědomí

Přednáška líčí fenomény duševní proměny a zrání po traumatických zkušenostech a upozorňuje na to, jak se takové mezní zkušenosti otiskují do struktury našeho vědomí. Výsledky interdisciplinárních výzkumů i náhled tradiční moudrosti na zacházení s utrpením dokládají tranformační, vědomí proměňující potenciál traumatu.


Pá 10.10. od 18:00

Přednáška proběhne v prostorách JAMU, Mozartova 1, Brno

Přednáška bude tlumočena z      německého      jazyka (původně byl chybně uveden anglický jazyk)

Vstupné 100 Kč (70 Kč pro členy ČSAP)


Dr. Ursula Wirtz

Narodila se v Německu, kde vystudovala filozofii a německý jazyk a těmto oborům se věnovala při lektorské činnosti po celé Evropě. Poté se začala věnovat psychologii, vystudovala klinickou a antropologickou psychologii v Curychu, kde také absolvovala výcvik Institutu C.G. Junga.

Je členem švýcarské a mezinárodní společnosti analytické psychologie (SGAP, IAAP, AGAP), švýcarská Asociace psychoterapie (ASP) a Mezinárodní federace pro psychoterapii (IFP).

Pracuje s jednotlivci a skupinami se zaměřením na psycho-traumatologii. Je lektorkou, analytičkou a prezidentkou ISAP - International School of Analytical psychologie Curychu, věnuje se také tréninku analytiků jungovské psychologie ve východní Evropě.

Její tréninková, lektorská a publikační činnost se věnuje tématům sexuálního násilí, traumatu, etiky, kombinace psychoterapie a spirituality. 

PřílohaVelikost
Wirtz-Prednaska-2014.pdf393.81 KB