Přednáška a seminář Murray Steina v Praze

Je nám ctí pozvat zájemce o analytickou psychologii na veřejnou přednášku významné osobnosti tohoto směru, Murray Steina, která se bude konat 16.5. od 17:00 v Praze.

 

Murray Stein

Jungova mapa duše aneb orientace ve vnitřním světě

Bude se jednat o poměrně ojedinělou přednášku, ve které budou zmiňovány a rozebírány základními pojmy analytické psychologie. Půjde o srozumitelné vysvětlení Jungových nejdůležitějších konceptů jako jsou kolektivní nevědomí, archetypy, komplexy, teorie libida, persona a stín, animus a anima, Bytostné já, individuace, synchronicita. 

 

Místem konání bude refektář kláštera Emauzy, Vyšehradská 49, Praha 2 

Vstupné na přednášku činí 100 Kč, pro členy ČSAP 70 Kč 

Přednáška bude tlumočena z anglického jazyka


U příležitosti přednášky se bude konat seminář přístupný i zájemcům z oboru mimo ČSAP, mělo by se však jednat nejlépe o zájemce z blízkého, hlubinně psychologicky a dynamicky orientovaného směru. ČSAP si vyhrazuje právo rozhodnout o účasti zájemce na semináři.

MURRAY STEIN, PH.D.

je jungovský tréninkový psychoanalytik a mezinárodně uznávaný lektor analytické psychologie. Narodil se v roce 1943 v Kanadě. Je absolventem Yale University (B.A., M.Div.), University of Chicago (Ph.D., náboženství a psychologie) a Jungova Institutu v Curychu. Je zakládajícím členem Interreligiózní společnosti jungovských analytiků a Společnosti jungovských analytiků v Chicagu. Byl prezidentem IAAP - International Association for Analytical Psychology (2001-4) a prezidentem ISAP - International School of Analytical Psychology (2008-2012) v Curychu. Je členem Swiss Society for Analytical Psychology. Napsal a editoval knihy, z nichž některé patří k základní literatuře studia analytické psychologie, například: Jung´s Map of the Soul, The Principle of Individuation, Jungian Psychoanalysis, In Midlife, The Edinburgh International Encyclopedia of Psychoanalysis. Do češtiny je přeložen jím spolueditovaný soubor Příběhy duše - moderní jungiánský výklad pohádek. Pro více informací viz www.MurrayStein.com      


PřílohaVelikost
Stein-Prednaska-2014.pdf403.22 KB
Stein - Seminář 2014 nečlen.pdf388.99 KB